«Складна дилема» постала перед урядом України – вирішуватимуть, як саме індексувати пенсії

Влада зізнається, що не всіх прийнятих законів доцільно дотримуватися. Окремі з них - «відверто популістські»

Уряд анонсував два варіанти індексування пенсій в умовах можливого зростання інфляції. Напередодні їх озвучив радник президента України з економічних питань Олег Устенко.

Зараз в української влади виникла «складна дилема»: з одного боку усі прийняті закони обов'язкові до виконання, з іншого – в уряді розуміють, що частина законів – «абсолютно популістські», передає Today.ua.

Директор Центру світової економіки і міжнародних відносин НАН України, позаштатний радник президента Олег Устенко

Перший можливий варіант в умовах наявності «діри» у державному бюджеті - проіндексувати виплати всім, однак у межах рівня інфляції.

Другий варіант, за словами радника президента, більш логічний - спробувати компенсувати пенсії на рівень інфляції всім, але при цьому дати великі додаткові виплати для тих категорій, які належать до групи соціально вразливих верств населення.

Міністерка соцполітики Марина Лазебна

Водночас за словами очільниці Мінсоцполітики Марини Лазебної, у законодавстві хочуть прописати обов'язкову індексацію пенсій усім без виключення категоріям населення. Тобто, не лише чорнобильцям, військовим і держслужбовцям.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень