Складений список пісень, які викликають усмішку

Цим зайнялося музичне видання NME

Популярне музичне видання NME вирішило скласти незвичайний рейтинг - 10 кращих пісень, які здатні підняти настрій і викликати у слухачів усмішку. На думку музичних експертів, перший рядок в цьому рейтингу гідна зайняти композиція «Why Do not You Smile Now?» групи The All Night Workers.

 

 

Примітно, що пісня, яка зайняла перше місце, написана ще в 60-і роки. На другому місці опинилася пісня «Sunny Sunday Smile» групи «My Bloody Valentine», а на третьому – «Certain Smile» шотландського музиканта Джонні Метіса. У десятку також увійшли пісні Пола МакКартні, Лілі Аллен і Нета Кінга Коула з однаковою назвою «Smile», а на останній сходинці опинилася пісня «Switchblade Smiles» групи «Kasabian».

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень