Скільки снігу щодня вивозять з Рівного

Розповів Олександр Третяк

По 800 кубів снігу щодня вивозять комунальники з вулиць Рівного.

Особлива увага приділяється під’їздам до шкіл і садків міста, говорить міський голова Олександр Третяк.

Нині дороги очищені майже до усіх цих закладів. Проблемною лишається ситуація біля 14-ї, 19-ї, 22-її школи та НВК «Колегіум», а також поруч із 19-им, 39-им, 40-им, 44-м і 50-им садочком.

До вечора комунальники мають виправити ситуацію, пояснює очільник міста. До боротьби з найбільшою за останні роки кількістю снігу залучена величезна кількість ресурсів, говорить Олександр Третяк:

Фактично щодня вивозиться 800 кубів снігу. Лише за минулу добу з привокзальної площі біля залізничного вокзалу вивезли таку кількість снігу. Для цього залучається дуже багато ресурсів.

Міський голова Олександр Третяк під час прямої трансліції у фейсбуці.

Власників бізнесу, голів ОСББ і управлінські компанії мер закликав прибирати від снігу їхні території, адже за неналежний стан каратимуть штрафами.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень