На вихідні в Україні припиняться опади та посиляться морози

Сьогодні слід очікувати складні погодні умови

На найближчі вихідні, 13-14 лютого, в Україні очікується поступове припинення снігових опадів та посилення морозу.

Про це повідомляє Український гідрометцентр у Facebook.

На 12 лютого синоптики прогнозують складні погодні умови.

Так, в більшості областей очікується сніг, хуртовини. Вночі у північних, Вінницькій, Черкаській, Одеській і Миколаївській областях значний сніг. Температура протягом доби 6-13°, в Карпатах близько 20° морозу.

 

На Сумщині, Полтавщині та Кіровоградщині мокрий сніг, місцями налипання мокрого снігу та ожеледь, температура вночі та вдень 0-6° морозу. У східних та південно-східних областях дощ з переходом у мокрий сніг при температурі 0-6° тепла.

В Україні пориви вітру 15-20 м/с, на дорогах, крім південного сходу, ожеледиця.

У вихідні очікується поступове припинення опадів, послаблення вітру та посилення морозу, - додали в Укргідрометцентрі.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень