

Диспетчерська служба, до речі, не несе жодної відповідальності
На Рівненщині періодично проводять перевірки таксистів. І досить часто виявляють нелегалів.
Йдеться про перевезення без відповідної ліцензії, а отже – без відповідальності за наслідки можливих дорожньо-транспортних пригод, йдеться у сюжеті «Сфера-ТВ».
На ліцензованому таксі має бути шашечка помаранчевого кольору, відповідне маркування на дверях і таксометр, який видає чек.
Легальні таксиси проходять медогляд та щорічний технічний контроль.
А пасажири ліцензованого таксі – застраховані.
Тож у разі ДТП страхові компанії відшкодують збитки.
Притягнути до відповідальності нелегального таксиста – неможливо.
Не несе жодної відповідальності й диспетчерська служба, яка приймає замовлення.
Отримати ліцензію можна онлайн – в електронному сервісі на сайті ДФС. До речі, на всю Рівненську область ліцензовано усього 410 таксі.
Докладніше – дивіться у сюжеті.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Стерненко б’є в набат: люди в коментарях позначають Зеленського, Умєрова, Федорова і всіх
5 ознак, що вам може бути «пороблено» на бідність: народні прикмети
Що потрібно принести у дім 7 грудня, щоб залучити багатство та достаток на увесь рік: народні прикмети
Назвали місяць, у якому народжуються найрозумніші діти
Молодята, святкуючи весілля у престижному ресторані Рівного, зібрали на ЗСУ 30 тисяч гривень
У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте
У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено окуляри та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину
27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.