Скільки коштуватимуть путівки до таборів Рівненщини цьогоріч

Та чи зміниться кількість пільгових путівок для рівненських дітей

Адже відомо, що вартість однієї путівки суттєво зросла.

До прикладу, вартість 21-денної путівки в табір відпочинку «Електронік» у 2016-му становила 3 675 гривень, цьогоріч ціна зросла до 5 225 гривень.

Втім, як відзначає керівник управління в справах дітей, молоді та спорту Сергій Шевчук, зріс і обсяг фінансування оздоровчих заходів з міського бюджету – цього року передбачено майже 4, 5 мільйона гривень. Торік було майже 3 мільйона.

Як говорить Сергій Шевчук, збалансувати кількість пільгових путівок намагаються за рахунок різних джерел фінансування:

Але ми, як і в минулі роки, залучаємо кошти міського, обласного бюджетів, батьків, профспілок та різних організацій, щоб вийти на той рівень оздоровлення, що був у минулому році.

Тож, як відзначає влада, цього року можна очікувати на аналогічну до торішньої  кількості пільгових путівок для рівненських дітей. А це, нагадаємо, 388 путівок.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень