Скільки коштує у Рівному прокат новорічних костюмів (13 ФОТО)

Також ми з'ясували, які костюми є найпопулярнішими

Із наближенням новорічних свят, а відповідно і різноманітних дитячих ранків та дійств, батьки дедалі більше переймаються питанням пошуку новорічних костюмів. Ми побували у кількох торгових точках та прокатах костюмів, аби з'ясувати, які костюми користуються попитом і скільки на сьогодні коштують такі послуги.

Ми завітали у "Світ вишивки" на Соборній, адже до свята традиційно необхідно і українське національне вбрання. Окрім одягу на продаж, сорочку і шаравари або спідничку можна взяти на прокат. Сорочка вишиванка (чоловіча, жіноча, дитяча) - 50 грн доба, Спідничка, штани, шаровари - 50 грн доба. Костюм - 100-150 грн. (Сорочка, спідничка, пояс, головний убір).
[media=75819]

Є прокат і у дитячому комісійному магазині. Район продуктового ринку на Соборній, поруч з підземним переходом. 

Тут прокат костюму на конкретну дату можна навіть забронювати. Прокат коштує: 80-100 грн за добу. Костюми можна і придбати, їх вартість складає 120-250 грн.

Тут нам розповіли, що частіше за все хлопчикам обирають костюми зайчиків та ведмедиків, а дівчаткам - костюм феї, принцеси, лисички. Хоча продавці зізнаються, що самі діти найчастіше хочуть на свято мати костюми поліцейських або супер-героїв.

Прокат та продаж новорічних костюмів є і на центральному продуктовому ринку.

Тут прокат коштує від 100-150 грн, продаж від 150 грн і вище, залежно від самого костюму. На базарі запевняють, що для дівчаток часто обирають  плаття принцеси, для хлопчиків - когось з звіряток.Спеціалізований відділ з новорічним вбранням є і на ринку "Моріон", салон "Марія". 

У цьому місці прокат дитячих костюмів для ранків у садочку і шкільних костюмів коштує від 80 до 300 грн. А от на продаж є тільки костюми для наймолодших, наприклад коштують костюми звіряток від 150 грн.

А от у звичайних магазинах одягу знайти новорічний костюм складно. Втім, для наймолодших - від народження і до року - підібрати тематичний одяг можна в "Антошці". Тут новорічні боді та інше коштує до 300 грн.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень