Скільки дітей у Рівному претендує на одне місце у дитсадку

Кількість місць за рік зросла

На 100 місцях у дитячих садках у Рівному виховують 129 дітей. А ще три роки тому показник був у понад 150. 

Тобто, зараз, орієнтовно, на 3 місця у дошкільному закладі претендує 5 дітей, говорить заступник начальника міського управління освіти Катерина Сичик:

- Якщо раніше на 100 місцях виховували 137 дітей, то зараз 129 дітей. Це, все-таки, вагомо. Зараз, зазвичай, батьки, хто не «прозівав», як дитина народжується, виробляють свідоцтво про народження, і одразу йдуть і реєструють дитину в черзі у дитячий садок. І правильно роблять.

Таким чином, зменшилося і перевантаження груп, за словами Катерини Сичик, на 90 дітей більше змогли потрапити до садочка.

Для дошкілля минулий навчальний рік відзначився розширенням мережі закладів. Це і перепрофілювання НВК №37, що в районі Мототреку на дитячий садок, відкриття додаткових груп у НВК №1 на вулиці Княгині Ольги, та відновлення роботи дошкільного закладу №17 на Ювілейному. Чекають завершення робіт у 26 садку.

Щодо випускників садочків, то 1 вересня у 106 перших класів у Рівному підуть 3 тисячі 35 першачків.

В області – це близько 17-ти тисяч дітлахів.

Читайте також: Скільки випускників цього року попрощається зі школою

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень