Скільки дітей претендує на одне місце у дитсадках Рівного

І який відсоток маленьких рівнян охоплені дошкільною освітою

Черги у дитсадки у Рівному хоч і значно скоротилися, проте місця усім все ще не вистачає. Ще у 2015 році на сто місць претендувало більше як 150 дітей. Про нинішню ситуацію повідомила заступниця начальника управління освіти Катерина Сичик:

- По тій статистиці, яку ми зараз маємо, то на 100 місцях виховується 124 дитини.

 

Якщо взяти десь 3-4 роки тому, то в нас було 167 дітей на 100 місцях. Тобто, якщо брати до уваги ті дані, які ми маємо від органів статистики, то ми бачимо, що кількість дітей у черзі управління освіти дещо зменшило.

Щодо охоплення дошкільною освітою, найбільшу увагу у цьому приділяють для дітей 6-річного віку, адже цього вимагає закон. Тож ця категорія дошкільнят забезпечена освітою у повному обсязі. Йдеться не лише про перебування у садках, а й про інші форми навчання, як от короткотривале перебування у закладах чи відвідування консультативних пунктів. Якщо ж говорити про дошкільні заклади, то відсоток охоплення 6-річних складає – 98%, а дітей віком від 3 до 6 років - 95%. Зауважимо, що згідно з підрахунками управління освіти, місяць перебування дитини у садку складає 1 624 гривні з міського бюджету.  

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень