Скільки років справді старому авто та чи заборонять їх в Україні

Вікові норми містять у законі про запровадження обов’язкового техогляду

Ми уже повідомляли, що в Україні повернуть обов’язковий техогляд автомобілів. Положення закону передбачають й впровадження граничної вікової межі для автомобілів. Це 15 років. Їх не допускатимуть до техогляду й відповідно вони будуть заборонені в Україні.

Власники будуть вимушені здавати такі автомобілі на металолом. Експерти не впевнені, що такі зміни в Україні на часі, де й у мирні роки переважали доволі старі автівки.

Середній вік автомобілів складає 12 років. В країні експлуатуються мільйони автомобілів, старших 15 років. І заборона на їх використання викличе масове обурення. Звичайно, у старших машин ймовірність несправностей є вищою. І можливо було б доцільно здійснювати більш жорсткий контроль за їх технічним станом, наприклад, запровадити техогляд за автівками, старшими за 15 років.

 

Але просто вивести їх з експлуатації ми не можемо собі дозволити.

 

Україна не така багата країна, щоб її громадяни могли собі дозволити кожні два-три роки купувати машину в салоні, а потім продавати її й брати нову, - каже засновник порталу dtp.kiev.ua Владислав Антонов.

Законопроєкт щодо повернення обов’язкового техогляду поки ще не вносили до Верховної Ради. Текст документа ще узгоджують, тож, можливо, ці зміни в остаточній версії документа й не будуть відображені.

Джерело: Апостроф

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень