Скільки на Рівненщині таборів готові прийняти дітей на оздоровлення

Цьогоріч, в умовах пандемії

Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

9 таборів та санаторіїв готові до початку оздоровлювального сезону на Рівненщині.

Оздоровлення і відпочинок дітей в області проводитимуть згідно з обласною програмою оздоровлення, яка діє до 2022 року. Про це повідомив заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Він зауважив, що невдовзі в області має відбутися засідання координаційної ради з питань оздоровлення, де вирішать, як працюватимуть заклади відпочинку та оздоровлення цього року.

Нагадаємо, на останній сесії обласної ради депутати ухвалили рішення про ліквідацію обласного соціального центру надання послуг з оздоровлення дітей.

Сергій Подолін також зауважив, що на оздоровлення дітей з обласного бюджету виділили 820 тисяч гривень.

 

Однак, за його словами, цих коштів недостатньо. Оскільки на Рівненщині є велика кількість пільговиків та хворих дітей. Тому варто подвоїти суму фінансування  на оздоровлення дітей пільгових категорій цього року.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень