Скільки дорослих людей на Рівненщині повністю вакциновані від коронавірусу

Усе ще не так багато

Фото ілюстративне

Понад 76 тисяч мешканців Рівненської області щеплені від коронавірусу, 22700 осіб отримали дві дози вакцини. Про це повідомив під час брифінгу 5 липня директор департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської ОДА Олег Вівсянник.

Зараз охочих вакцинуватися у центрі вакцинації, що працює у вихідні дні у Рівненському діагностичному центрі, стає менше, що пов’язують з періодом відпусток та літнього відпочинку. Чиновники від медицини усе ж застерігають, що

єдиний спосіб запобігти зараженню та важкому перебігу хвороби – це вакцинація. Вона є добровільною, й ніхто не може вимагати довідку про щеплення від коронавірусу, наприклад, при прийомі на роботу.

Водночас чиновники застерігають, що кожен має бути свідомим й не ризикувати власним здоров’ям та життям, а також і життям інших людей.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень