Скажіть, що ви бачите на картинці й дізнайтеся про себе більше

Легкий тест

Що ви першим побачили на картинці вище – обличчя, дерево, мозок чи птахів? 

Обличчя

Ви часто намагаєтеся створити свій образ – об'єднати різні версії себе і представити це світові. Щоб сформувати уявлення про себе ви іноді робите акцент на зовнішніх аспектах вашої ідентичності – таких як соціальні мережі, стосунки, родинні зв'язки, майно, або ж навпаки, підкреслюєте своє внутрішнє – заповітні спогади, минулі досягнення, значний досвід. 

Дерево чи мозок

Ви належите до типу людей, які постійно прагнуть нових знань. У вас вроджена допитливість, вам подобається заглиблюватися в нові предмети, досліджувати нові ідеї та подорожувати незнайомими місцями. Вас також цікавить людська психологія та поведінка і, найімовірніше, філософія.

Птахи

Ви маєте вроджену незалежність – терпіти не можете обмежень і не любите дотримуватися суспільних норм – натомість цінуєте свободу, прагнете піднятися над повсякденними дрібницями та по-справжньому оцінити красу, яку пропонує світ. Вам не потрібно пізнавати себе або думати над своїми цілями – ви чітко уявляєте, чого хочете в житті, і це – свобода.

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень