Сказ на Рівненщині: близько тисячі людей звернулися до медиків через укуси

Кожному п’ятому знадобилось антирабічне лікування

Фото ілюстративне

За даними обласного лабораторного центру, з початку року ситуація зі сказом на Рівненщині залишається неблагополучною.

За чотири місяці за медичною допомогою з приводу укусів (ослинення) звернулося 905 жителів області. Серед них - 57 потерпіли від укусів або контакту з хворими на сказ тваринами.

Фото ілюстративне

Загалом антирабічне лікування призначено 194 особам, або 21,4 % від тих, що звернулися.

В області зареєстровано 19 тварин, у яких підтвердився сказ: 7 лисиць, вовк, кіт та 10 собак. Хворі на сказ тварини виявлені

у Володимирецькому, Зарічненському, Рівненському, Корецькому, Радивилівському, Здолбунівському, Гощанському та Дубенському районах.

Медики нагадують, що єдиною гарантією запобігання виникненню цієї смертельної хвороби при контакті з хворою твариною є своєчасне звернення до лікарні та проходження курсу антирабічного лікування в повному обсязі.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень