Скандально відомого на Рівненщині прокурора поновили на роботі

Та виплатили зарплату за вимушені прогули

Як повідомляє РТБ: Рівне суспільне  Житомирський апеляційний суд поновив на посаді Андрія Таргонія.

Відео за участю Андрія Таргонія було популярним у 2014 році, адже тоді до нього у кабінет прийшли обурені люди на чолі з Олександром Музичком. А вже через рік після цих подій Андрія Таргонія затримали за підозрою в отриманні хабара.

З прокуратури Таргонія тоді звільнили, проте він це рішення оскаржував у суді. Тепер стало відомо, що Житомирський апеляційний суд поновив Андрія Таргонія на посаді та постановив стягнути з прокуратури Рівненської області на його користь середній заробіток (близько 120 тисяч гривень) за час вимушеного прогулу за період з 07.07.2015 року по 25.09.2017 року.

У прокуратурі Рівненської області на цю постанову вже подали касаційну скаргу. Нині Андрій Таргоній працює у Сарненській місцевій прокуратурі.
 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень