Чи поновлять «бурштинового» заступника прокурора Рівненщини?

Сьогодні відбулося судове засідання щодо поновлення на посаді заступника головного прокурора Рівненщини Андрія Боровика

Зокрема, подав до суду сам колишній заступник, вимагаючи, аби його відновили на раніше займаній посаді та компенсували заробітну плату за втрачений період.

Так як сам екс-заступник нині перебуває в СІЗО, на засідання повинен був прибути представник.

Втім, на засідання в цій справі представник Боровика не прибув, хоча судом і був повідомлений про час та дату засідання. Тому судове засідання довелося перенести. Далі пряма мова:

Відповідно до статті 128 суд ухвалив відкласти судовий розгляд справи на 26 жовтня, на 14:30, повторно повідомити представника позивача про час та місце судового розгляду

Нагадаємо, 5 липня в Рівненській області силовики провели масштабну спецоперацію у справі про незаконний видобуток бурштину.  В її рамках затримали і Андрія Боровика.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень