Сільський голова поділився враженнями від роботи поліції Рівного

Сільський голова Забороля, що у Рівненському районі, Микола Шустов виклав свої враження у соцмережі Фейсбук.

Миколі Шустову (на фото) довелося спостерігати роботу поліцейських у п'ятницю, 19 серпня, якраз на Свято Спаса. Про це він написав у Фейсбук:

«Добрий день, зі святом Вас…!» - нагнувшись, промовив поліцейський до бабці, яка стояла зі слоїком з ягодами в руках. «Ви вибачте, але тут не можна продавати…, станьте, будь ласка, там…», - з усмішкою продовжує поліцейський, показуючи рукою напрям, куди їй потрібно перейти. Бабця без слів, повернулась і перейшла на інше вказане їй місце. 
Чесно, дуже приємно було вчора спостерігати за такою роботою нашої Поліції. Можемо, коли хочемо… І як на мене, якщо «ти» професіонал на всі «200%», а людяності в «тебе» - «0» - то «ти» НІХТО… 
Саме ця ситуація, показує на практиці, як «потрібно починати з себе»!

До речі, минулого тижня рівненську журналістку намагалися обікрасти у  тролейбусі Рівного і її врятував поліцейський.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень