Сільських голів Рівненщини вчили як «студентів»

Вони відвідали семінар «Організація роботи керівника територіальної громади»

Проблема модернізації сучасної системи місцевого самоврядування в Україні набуває нового концептуального змісту. Її розв’язання сприятиме вирішенню важливих для населення питань у межах регіону. Місцеве самоврядування виступає сьогодні важливим фактором демократизації суспільного життя, децентралізації управління та наближення влади до її джерела – народу. Водночас система місцевого самоврядування на сьогодні не задовольняє потреб суспільства.

Тому для підвищення кваліфікації новообраних сільських, селищних, міських (міст районного значення) голів та голів об’єднаних територіальних громад, запросили на семінар «Організація роботи керівника територіальної громади». Організатори підготували курс лекцій на актуальні питання – щодо  антикорупційного законодавства, бюджетно-фінансової відповідальності, відповідальності за вчинені правопорушення при використанні бюджетних коштів, а також регіональні фінансово-економічні аспекти децентралізації влади в Україні.

Упродовж двох днів півсотні голів вивчали зміни до законодавства,  та основні вимоги до керівників у нових умовах роботи.  Керівники, серед яких і голови ОТГ, освоїли найбільш проблемні питання – формування та виконання місцевих бюджетів, регулювання реформування земельних відносин в умовах децентралізації, розробка програм та проектів розвитку територіальних громад. Про це повідомляє Офіс реформ в Рівненській області.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень