«Швидка» з Рівненщини взяла участь у перегонах

Бригада фахівців швидкої допомоги із Рівненщини бере участь у зимовому Всеукраїнському чемпіонаті «Галицькі медичні ралі», що відбувається цими днями на базі «Тисовець» на Львівщині.

За першість між бригадами змагаються фахівці Володимирецької підстанції швидкої допомоги – лікар Іван Китун, фельдшери Людмила Кушнір та Людмила Романова, водій Олександр Блащук. Минулого року їхня команда «швидкої» стала абсолютним переможцем обласного чемпіонату «Рівненські медичні ралі». Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Загалом на чемпіонат приїхало 22 бригади. У ньому змагаються команди не тільки з України, а й Польщі та Литви.

«Організатори чемпіонату змоделювали для учасників різні надзвичайні ситуації, максимально наближені до реальних. Тож, виконуючи конкурсні завдання, бригади «швидких» повинні показати свій професіоналізм, послідовність і чіткість дій, а також злагоджену роботу команд», – зазначив головний лікар обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрій Бортнік.

За його словами, участь в «медичному ралі» сприятиме підвищенню якості надання невідкладної медичної допомоги постраждалим. А ще це можливість поспілкуватися із європейськими колегами, які поділилися своїм досвідом у цій сфері.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень