Швидка у Рівному не могла доставити дитину в лікарню через припарковане авто

Напередодні в обласній дитячій лікарні ледь не сталась біда

Дитині було погано, а швидка не могла під’їхати до лікарні. Все - через заблокований автомобілем під’їзд до травмпункта дитячої лікарні.

Водій автомобіля VOLKSWAGEN Transporter заблокував проїзд до травмпункта дитячої лікарні. Дитина, яка перебувала в швидкій, потребувала нагальної медичної допомоги, у неї падав тиск, самопочуття погіршувалось з кожною хвилиною і самостійно вона пересуватись не могла. Батьки хворого, з їх слів, змушені були переносити 13-річного хлопця на руках, - повідомили у патрульній поліції.

Порушника оштрафували на 510 гривень.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень