Швачки в Гощі отримують по 7200 гривень (НЕ РЕКЛАМА)

Там ще є робочі місця

У Гощі вже понад 10 років реалізується інвестиційний проект «Фапомед Україна». Наразі на підприємстві працює 233 швачки, втім, керівництво говорить, що будуть ще робочі місця. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА: 

 Сприятливий інвестиційний клімат в районі та вдалі бізнес-проекти дали змогу підприємству стати лідером у виробництві одноразового медичного одягу, що реалізується на європейських ринках.

Про це свідчить сертифікат якості, отриманий в Україні та підтверджений українськими спеціалістами в Португалії.

Новий позитивний етап розвитку компанії дав змогу вже підвищити розмір заробітної плати на 13%. За словами Ролфа Куллманна, швачка сьомого рівня отримує 7200 грн.

У перспективі – подальше поетапне зростання рівня оплати праці.

Окрім цього, директор «Фапомеду» повідомив, що новим інвестиційним проектом компанії є будівництво гуртожитку для тимчасового проживання працівників, яке заплановано здійснювати за власні кошти підприємства.

Таку ініціативу всіляко підтримує місцева влада.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень