Шукають не лише патрульних, а й працівників в ізолятор: набір продовжили

До кінця вересня

Набір на службу в поліцію у Рівненській області продовжили до 30 вересня.

Вакантні посади в ізоляторах тимчасового тримання та секторах реагування патрульної поліції ГУНП в Рівненській області.

Охочі взяти участь у конкурсі заповнюють електронні анкети на офіційному сайті ГУНП в Рівненській області та Національної поліції України,

потім подають встановлений перелік документів до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських управління кадрового забезпечення ГУНП в Рівненській області за адресою: м. Рівне, вул. Хвильового, 2, каб. № 38.

 За додатковою інформацією щодо конкурсу звертайтеся за телефонами: 679-790, 067-362-40-80, 050-425-60-12.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень