Шукала дорослого життя: Директор ліцею на Рівненщині повідомив про зникнення 16-річної дівчини

Вона ночувала у знайомих

Зниклу неповнолітню з Сарн, яку поліцейські розшукували цілу ніч, виявили у Рівному. До правоохоронців звернувся директор одного з ліцеїв і повідомив, що 16-річна дівчина не повернулась до гуртожитку, а її телефон — вимкнений.

На пошуки зниклої орієнтували оперативні підрозділи поліції та працівників ювенальної превенції. Знайшли її лише сьогодні вранці на вокзалі в обласному центрі.

Свій вчинок дівчина пояснила тим, що прагне дорослого життя і вночі перебувала у знайомих.

Неповнолітню передали батькам і провели з усіма профілактичну бесіду.

 

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень