Пошуки зниклої безвісти рівнянки тривають: її шукають четветрий місяць

Також тривають пошуки 91-річної жительки села Городище

Пошуки зниклої безвісти рівнянки тривають. Жінка зникла в обласному центрі ще 1 липня.

Відомо, що востаннє її бачили на вулиці Дубенській, та того ж дня, у селі Тинне. Зниклій Ярощук Марії 70 років. Вона середньої тілобудови та має коротке каштанове волосся.

Нагадаємо, на Рівненщині четверту добу шукають безвісти зниклу 91-річну пенсіонерку. Поки її рідні поралися по господарству жінка вийшла з двору, що розташований у селі Городище, та пішла у невідомому напрямку.

Якщо вам відома будь-яка інформація про місце перебування зниклих, повідомте на лінію 102. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Палаєвська

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень