Перша спортшкола олімпійського призера Михайла Романчука - одна з кращих в Україні

Троє її спортсменів днями відзначились на ЧУ

Фото опублікували СДЮСШОР№2.

В останній день чемпіонату України з плавання серед юнаків вихованці СДЮСШОР №2 здобули такі нагороди:

????Рубльов Ян здобув звання чемпіона та золоту нагороду на дистанції 400 вільний стиль????

????Глущенко Варвара здобула срібну нагороду на дистанції 200 на спині ????

Загалом  за підсумками чемпіонату України з плавання серед юнаків, вихованці СДЮСШОР № 2 у скарбничку Рівненської області здобули 8 комплектів нагород: 2 золотих, 4 срібних та 2 бронзових медалей.

- Команда Рівненської області посіла 4 загально командне місце серед 22 областей України та м. Київ.

За підсумками старту наших спортсменів на чемпіонаті України, СДЮСШОР № 2 посіла 4 місце серед 65 спортивних шкіл та спортивних клубів України з плавання.

Щиро вітаємо спортсменів та тренерів із чудовим виступом на чемпіонаті України з плавання серед юнаків, - повідомили тренери спортшколи.

Зазначимо, що саме у Спеціалізованій дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву, що у Рівному на вулиці Євгена Коновальця, починав свій спортивний шлях олімпійський призер Михайло Романчук. Також тут виховали Анну Хлістунову-Шарпар, яка віднедавна й очолює СДЮСШОР № 2.