Щось пронеслося над Рівним. У військовій адміністрації прокоментували

Звуки у небі неабияк налякали людей

Жителі Рівного почули гул в небі, а деякі навіть побачили поміж хмар літак.

Це неабияк стривожило людей.

Що це було і чи варто перейматися, розповів голова Рівненської ОВА Віталій Коваль:

Друзі.

 

Якщо ви бачите в небі літак і «повітряна тривога» в області не оголошена - значить це наші військові відпрацьовують свої завдання.

 

Прохання не панікувати. І не знімати рух будь-якої нашої техніки. Щоб не нашкодити в умовах воєнного часу.

Тобто, все в порядку, без паніки

Віримо у ЗСУ!!!

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень