ON-LINE

Щоб допустили до ЗНО: випускникам шкіл Рівненщини необхідно оформити ID-картку

середа, 06 лютого 2019
Напередодні стартувала реєстрація на незалежне оцінювання

Випускникам шкіл нагадують про необхідність оформити паспорт у формі ID-картки, адже без цього документа скласти ЗНО буде неможливо.

Реєстрація на незалежне оцінювання стартувала 5 лютого і триватиме до 25 березня, однак Державна міграційна служба наголошує, що про оформлення документа, необхідного для участі у тестуванні, варто подбати заздалегідь.

Тривалість виготовлення ID-картки - 20 днів. Для 14-річних громадян, які оформлюють паспорт вперше, процедура безкоштовна, говорить головний спеціаліст із зв`язків з громадськістю та ЗМІ Міграційної служби Рівненської області Валентина Іванюк:

- Досягнувши 14-ліття, для отримання id-картки необхідно звернутися до територіального підрозділу ДМС за зареєстрованим місцем проживання, або до ЦНАПу. Термін оформлення документів – 20 робочих днів.

 

Необхідні документи для оформлення ID-картки зведені до мінімуму: свідоцтво про народження, довідка про реєстрацію місця проживання, ідентифікаційний код (за наявності) паспорт одного з батьків.

Присутність батьків необов’язкова.

У міграційній службі наголошують, що вперше біометричний паспорт оформлюють виключно за місцем реєстрації. Виключення - вимушені переселенці. Ця категорія громадян може подавати документи за місцем фактичного проживання.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Втрачено документи на прізвище Полюхович

    Втрачено коричневий гаманець з документами на прізвище Полюхович. Прохання повернути...
  • Знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег

    Поблизу Лялькового театру у Рівному знайдено медичні довідки на прізвище Романюк Олег. Якщо...
  • Знайдено автомобіль Таврія Славута

    У Рівному в районі вулиці Смотрицького (в районі Червоні Гори) знайдено автомобіль Таврія...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного