ON-LINE

Щоб допустили до ЗНО: випускникам шкіл Рівненщини необхідно оформити ID-картку

середа, 06 лютого 2019
Напередодні стартувала реєстрація на незалежне оцінювання

Випускникам шкіл нагадують про необхідність оформити паспорт у формі ID-картки, адже без цього документа скласти ЗНО буде неможливо.

Реєстрація на незалежне оцінювання стартувала 5 лютого і триватиме до 25 березня, однак Державна міграційна служба наголошує, що про оформлення документа, необхідного для участі у тестуванні, варто подбати заздалегідь.

Тривалість виготовлення ID-картки - 20 днів. Для 14-річних громадян, які оформлюють паспорт вперше, процедура безкоштовна, говорить головний спеціаліст із зв`язків з громадськістю та ЗМІ Міграційної служби Рівненської області Валентина Іванюк:

- Досягнувши 14-ліття, для отримання id-картки необхідно звернутися до територіального підрозділу ДМС за зареєстрованим місцем проживання, або до ЦНАПу. Термін оформлення документів – 20 робочих днів.

 

Необхідні документи для оформлення ID-картки зведені до мінімуму: свідоцтво про народження, довідка про реєстрацію місця проживання, ідентифікаційний код (за наявності) паспорт одного з батьків.

Присутність батьків необов’язкова.

У міграційній службі наголошують, що вперше біометричний паспорт оформлюють виключно за місцем реєстрації. Виключення - вимушені переселенці. Ця категорія громадян може подавати документи за місцем фактичного проживання.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублений військовий квиток на прізвище Несенчук

    Загублений військовий квиток виданий на прізвище Несенчук Володимир. Прохання...
  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного