Щоб звинуватити світ у русофобії, росія використовує заяви прихильника Трампа

Виправдовувати злочини росії допомагає американський науковець

Науковець Патрік Бешем в англомовному інформаційному сегменті поширює тезу про «лицемірну русофобію Заходу». Йдеться про впроваджені санкції проти росії, повідомляє Центр протидії дезінформації.

Доктор Бешем, який добре відомий своєю прихильністю до Дональда Трампа, підтримує риторику кремля вже не перший рік.

У різні періоди з 2007 до 2022 рік він стверджував:

  •  «Захід не має засуджувати росію через недемократичні вибори» (2007 рік, після парламентських виборів рф);
  • «Росія і надалі має бути стратегічним партнером США та Канади» (після вторгнення росії в Україну у 2014 році);
  • «Політизація спорту – це збочення» (про всесвітній бойкот росії на тлі повномасштабного вторгнення в Україну 24 лютого).

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень