Орбану прилетіло: прем‘єр-міністру Угорщини порекомендували сходити до окуліста

Бо він не бачить очевидного

Віктор Орбан і путін (Угорщина і росія)

У Польщі переглянуть відносин з Угорщиною. Очільник польської партії «Права і Справедливість» Ярослав Качинський жорстко засудив позицію угорського прем‘єр-міністра Орбана щодо війни, яку веде Росія проти народу України. Політик закликав переглянути відносини з Угорщиною, повідомляють польські ЗМІ.

Причиною такого жесту, подейкують, стала вимога Орбана до Зеленського показати йому докази, що «Бучанська різанина» справа рук російських окупантів, а не постановка.

Коли прем'єр-міністр Угорщини Орбан каже, що не бачить, що саме сталося в Бучі, йому треба порадити піти до офтальмолога, – зазначив Качинський.

Ярослав Качинський

Ярослав Качинський зауважив, що подальша взаємодія Польщі з Угорщиною у нинішньому форматі можлива лише, якщо Орбан передивиться свої погляди.

Я думаю, що те, що робить Віктор Орбан, пов’язане з надією зіграти роль у доведенні цього конфлікту до кінця, але я вважаю, що це повністю глухий кут, – констатує польський політик.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень