Що змінили аноніми в громадському бюджеті Рівного

Апеляції та презентації

Серед 30 пропозицій щодо покращення громадського бюджету голоси отримали лише дві.

Нагадаємо, що у грудні можна було заповнити анонімну анкету на сайті громадського бюджету. Пропозиції розглядали на засіданні координаційного комітету громадського бюджету Рівного.

В анкетах люди пропонували ввести обмеження для комунальних установ, закладів освіти, створити консультаційні органи, виїзні пункти голосування, змінити суми на великі проєкти, заборонити депутатам подавати проєкти тощо.

 

Однак більшість з пропозицій неможливо було реалізувати, або ж подібне вже було в положенні про бюджет участи міста Рівного.

Тож комітет проголосував лише за дві пропозиції.

Так, автори проєктів громадського бюджету Рівного робитимуть презентації за підсумками виконання проєкту.  Координаційний комітет проголосував за цю пропозицію, оскільки це додаткова можливість для зворотного зв’язку.

Автори проєктів тепер зможуть оцінити та публічно розповісти, як комунальники виконали їхній проєкт, говорить голова координаційного комітету Сергій Паладійчук:

Щоби автори проєктів разом з управліннями могли би прийти, і коли йтиме презентація підсумків виконання проєкту, будь-який автор міг сказати, до прикладу, що йому управління не дуже йшло на зустріч.

У попередні роки автори проєктів презентували свої ідеї координаційному комітету лише на етапі голосування.

Крім того, відхилений проєкт громадського бюджету можна буде ще раз винести на голосування. Було прохання забезпечити можливість оскарження рішень. Нині координаційний комітет розробляє можливість апелювати їхні рішення щодо проєктів, говорить голова комітету Сергій Паладійчук:

Вирішили продумати та передбачити систему апеляції. Тому що все-таки всюди є якась можливість людям відійти від суб’єктивізму. Хоча орган колегіальний, але деякі рівняни вважають, що все одно є якийсь суб’єктивізм.

Поки що комітет лише проголосував за саму ідею. Апеляцію можливо розглядатиме окремо створений орган у міській раді.

Обидві пропозиції сформують у пункти до положення про громадський бюджет і розглядатимуть вже у березні на наступному засіданні комітету.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень