ON-LINE

Що робитимуть на стадіоні, який простояв майже 50 років без ремонту

четвер, 19 липня 2018
Йдеться про «Колос» у Костополі

Центральний спортивний майданчик Костополя і всього району тривалий час перебував у вкрай незадовільному стані. Із 1969 року тут проводили лише поточні ремонти, зокрема по заміні дерев’яних конструкцій трибун.

Нині Костопіль має фінансування на капітальне відновлення стадіону. На реконструкцію споруди передбачено 9 мільйонів. Понад 7 млн грн виділив Державний фонд регіонального розвитку, а за рахунок співфінансування обласного та місцевого бюджету отримано 2 млн грн.

Оскільки Рівненська ОДА є головним розпорядником коштів, заступник голови ОДА Віталій Ундір і директор департаменту з питань будівництва та архітектури Ярослав Мазярчук днями виїжджали на місце реконструкції.

Так, на стадіоні «Колос» побудують євро-майданчик із якісними трибунами, а задля максимальної зручності вирішили ще й збудувати просторі підсобні приміщення.

Асфальтне покриття навколо стадіону планують відновити й відремонтувати, а бігові доріжки - повністю реконструювати за сучасною методикою: спочатку вирівняють доріжку дрібнозернистим асфальтом, після чого встановлять гумове покриття товщиною в 1.5 см.

Встановлений на території спортивний майданчик буде значно розширений та осучаснений.

Окрім цього, навколо стадіону планується встановити паркан та огорожу, а вхід до «Колосу» осучаснять, додавши нову табличку, ворота, та озеленять територію.

Трибуни вміщуватимуть 1330 вболівальників, це дозволить проводити футбольні турніри не лише місцевого, але й обласного значення. Роботи планують завершити вже у цьому році.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Бульда

    В районі вулиці Макарова 56, у дворі будинку, було втрачено чорний шкіряний гаманець з...
  • Загублено посвідчення мами загиблого в АТО

    Напередодні у Рівному у тролейбусі №1 загублено посвідчення мами загиблого в АТО на ім'я...
  • У Рівному втрачено документи на прізвище Муляр

    В районі вулиці Княгині Ольги було втрачено посвідчення водія на прізвище...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного