Що нового відомо про вартість проїзду в маршрутках на Рівненщині

Невже здорожчає проїзд і у маршрутках Рівного?

На Рівненщині подорожчає проїзд у маршрутках. Під кінець року перевізники вирішили підвищити ціни на проїзд.

Про це розповів начальник обласного управління інфраструктури Федір Мисюра:

Ми вивчали ситуацію та розглядали їхні розрахунки. Нас здивувало, що вони хочуть брати аж гривню за пасажиро-кілометр, хоч зараз — 60 копійок.

 

Якби погодились і відбулося подорожчання аж на 40 копійок за пасажиро-кілометр, то це було б дуже відчутно для пасажирів.

 

Тому я запросив підприємців до себе на розмову, і ми досягли компромісу — подорожчання проїзду складе всього 10-15 копійок на кілометрі. З часом ми зробимо рейд автовокзалами і побачимо, чи дотримуються перевізники домовленостей.

Тож виходить, що з середини грудня в області проїзд на приміських маршрутах подорожчає на 2-3 гривні, а на маршрутах на довші відстані — від 5 до 10 гривень.

Додамо, що в Рівному також поговорюють про необхідність збільшити вартість проїзду в маршрутках. Але якщо брати до уваги, що встановлення тарифу на перевезення відбувається за іншою процедурою, то нові тарифи в Рівному можливо запровадити хіба що з наступного року.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень