Що зробити, щоб кухонна плита менше бруднилася: порада на мільйон

Ви здивуєтеся, як це просто

Сучасним господаркам невідоме слово «дефіцит». У магазинах на полицях удосталь харчів, побутової хімії та інших розробок, що спрощують побут. У минулі часи доводилося складніше, але господині не сумували і з вуст у вуста передавали народні розробки. Наприклад, як рідше мити плиту.

Ніщо на кухні не забруднюється так швидко, як плита або варильна панель. Під час смаження, варіння і тушіння летять бризки жиру, страви, що збігають, застигають на глянсовій поверхні, і потім доводиться все це довго і нудно відтирати. Спочатку бруд, а потім уже мийні засоби.

Раніше господині вирішували проблему за допомогою звичайного вазеліну. Його наносили на відповідне ганчір’я і рівним шаром розподіляли по поверхні плити.

Вазелін чудово захищає поверхню від усіх наслідків кулінарного лиха, але головне, не дає бруду в’їдатися в поверхню. Навіть якщо бризки та жир потраплять на плиту, змити їх буде набагато легше, ніж якби плита не була оброблена.  

Джерело: pixelinform

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень