Що викидали з дому 9 грудня, щоб позбутися бідності: народні прикмети

У церкві 9 грудня вшановують пам’ять святого Георгія

У народі цей день називався Юрій Зимовий, Юрій Холодний. Юрій – одна з форм імені Георгій.

Святому Георгію молилися про підтримку у важких ситуаціях, зміцненні у вірі, допомоги в пошуках істинного шляху, лікуванні хвороб, а також про гарний урожай, здоров'я худоби і захист від стихій.

9 грудня слухали воду в криницях: якщо тихо, не хвилюється вода, то зима буде теплою, а якщо чути звуки — варто чекати на сильні заметілі та морози.

Якщо в цей день чоловік вирушав у далеку дорогу, необхідно було відслужити молебень про благополучне завершення поїздки.

Також до Юрія потрібно було роздати всі борги, інакше можна було прожити все життя в боржниках.

9 грудня існувала традиція викидати із дому тріснутий та надщерблений посуд. Вірили, що це допоможе позбутися бідності та фінансових проблем.

Що не можна робити 9 грудня

Не можна залишатися цього дня в боржниках. Віддайте усі позичені раніше вами кошти, аби не залишитися бідним у наступному році.

У цей день не вирушайте в далеку дорогу. Якщо ж поїздку відкласти вам не вдається, то замовте молебень в церкві за своє здоров’я. 

Заборонено проводити 9 грудня у бруді, надягати несвіжий одяг чи взуття, спати на засмальцьованій білизні та залишати посуд немитим. Той, хто не послухається цієї поради прапрапрадідів, ризикує втратити своє здоров'я.

Не можна 9 грудня залишати дітей, яким не виповнилося 7 років, самих у кімнаті. В іншому випадку нечиста сила може напасти на дитину і налякає її.

Якщо зловживати алкоголем 9 грудня, до хати прийдуть злидні. Якщо ж вирушити кудись у нетверезому вигляді, бідність прийде не одна – вона прихопить з собою інші біди. Так говорили у народі.

Народні прикмети на 9 грудня

  • Багато снігу випало до цього моменту – на Юрія Весняного (6 травня) все розтане, і нова трава виросте
  • Холодний день передвіщає, що зима буде суворою
  • Випав іній 9 грудня – буде гарний урожай
  • Північний вітер віщує морози

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень