Що робити з сукнею після весілля та інші прикмети найважливішого дня

Кажуть, їх мають знати усі, хто планує побратися

Багатьох дівчат цікавить, що робити з весільною сукнею, коли свято вже завершилося. Її вибір завжди грає для нареченої велику роль, оскільки сукня має бути модною, гарною, зручною, і, крім цього, відповідати усім прикметам.

Наприклад, кажуть, що фата і спідниця сукні мають бути довгими, щоб таким самим було й подружнє життя, пише Ukr.Media.

Кожна дівчина бажає підібрати сукню своєї мрії, щоб на весіллі почуватися найгарнішою і найщасливішою. І щоб потім не шукати, куди подіти це вбрання, його можна взяти у тимчасове користування. Але якщо дівчина є забобонною, то вона може залишити придбану сукню у себе, щоб потім передати її нащадкам.

Чому не можна продавати фату і вінчальну сукню згідно з прикметами

Якщо вірити прикметам, то весільну сукню можна передати лише близькій людині, тобто доньці або онуці, щоб сімейному щастю ніхто не позаздрив і не вкрав його.

Історії відомі випадки, коли наречена позичала своє вбрання і її сімейне життя було вдалим, і навпаки, коли дівчина купувала сукню, тримала її у себе, поки шлюб не руйнувався.

 

Отже, можна припустити, що ця прикмета не настільки вже й важлива, тому що вона не є правдивою. Однак, існує ряд весільних прикмет, які на практиці себе підтвердили.

Наприклад, нікому не можна давати міряти свої обручки, оскільки можуть вкрасти долю цієї людини. Тобто подруга може забрати коханого. Впустити обручку — це знак згори, який означає, що шлюб не буде міцним. Теж саме означає прикмета, якщо наречений або наречена спіткнулися на власному весіллі.

Є інша відома прикмета, згідно з якою батьки нареченого і нареченої неодмінно повинні побажати щастя своїм дітям та запропонувати за це тост.

 

Вважається, що у такий спосіб вони благословляють шлюб, і тому він повинен бути щасливим.

Прикмети про весілля, якщо наречений повністю оплатив цей захід

Доброю прикметою вважається, якщо вінчальне вбрання, а також усе весілля оплатив наречений. Це свідчить про те, що чоловік дівчини є щедрим. Також про це буде говорити обручка з діамантом на її пальці.

Якщо наречений не є заможним, то йому варто мати з собою солідний аксесуар, наприклад, запальничку або годинник, запонки або портсигар.

 

Це допоможе йому залучити удачу у нове подружнє життя.

Якщо молодята турбуються про те, щоб бути весь час разом, то їм для цього потрібен фонтан. Якщо вони у нього кинуть по монетці, то вони удвох неодмінно ще повернуться до цього місця. Якщо у нареченої віднесе фату вітром, це вважається поганою прикметою.

Коли у весільному вбранні нареченої є ридикюль, і у нього покладені гроші, то це вважається гарною прикметою до заможного сімейного життя.

 

Якщо подружжя про щось посперечалося у день свого весілля, то це свідчить про те, що у їх відносинах часто виникатимуть негаразди.

Якщо на весілля до когось завітає гість у чорному одязі й це буде не фрак, то це вважається поганою прикметою. Якщо нареченому або нареченій чимось зіпсували настрій у день весілля, то це не до добра.

Якщо на весіллі комусь з гостей стане зле, то це означає, що він не дуже доброзичливо ставиться до винуватців урочистостей. Така людина може й зурочити молодят.

Нареченій краще не обирати весільну сукню разом зі своїми подругами, оскільки вони можуть позаздрити. Незаміжню подругу краще не залишати наодинці зі своїм нареченим, щоб вона його не причарувала.

Весілля краще не святкувати понеділками, а взагалі для цього заходу підійде будь-який інший день тижня.

Краще не обирати такі числа, як 13 — це чортова дюжина і 6 — це число диявола. Кажуть, що у ці числа святкують відьми. Також погана дата для одруження — 29 лютого.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень