Що робити, якщо огірки не зав'язуються? Допоможе спеціальний розчин

Пустоцвіти - досить поширена проблема, яка, однак, легко вирішується

Одна із найпоширеніших проблем при вирощуванні огірків – поява пустоцвітів. Зав'язі можуть не формуватися з багатьох причин, у т.ч. й через спеку або заморозки, перепади денних і нічних температур. Огірки, що ростуть у теплиці, треба постійно провітрювати, а от у відкритому ґрунті вберегти їх від спеки досить складно.

Крім того, можуть з’явитися пустоцвіти і якщо огірки перегодували азотними добривами.

 

Усунути надлишок азоту можна, поливши грядки фосфорним підживленням. На 10 л води розмішують 2 ст.л. суперфосфату і цим розчином поливають грядки.

Якщо причина - в загущеності грядок, коли рослини не отримують достатньо харчування, вологи, сонячного світла й кисню, то слабші кущі доведеться прибрати, залишивши між кущами відстань щонайменше у 20 см.

Також варто виключити таку причину, як поливання холодною водою. Вода має бути відстояною і теплою - близько 25 градусів.

Якщо причину встановити не вдається, краще скористатися спеціальними препаратами для стимулювання плодоношення. Хороші варіанти - препарати «Бутон» та «Зав'язь».

А можна використовувати і звичайну борну кислоту – у 10 л води розмішують 2 г засобу та обприскують цим розчином грядки.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

У маршрутці занйшли документи Катерини Ільчук

У маршрутці №57 знайдено пакет документів виданих на прізвище Катерини Ільчук. Власниця може звертатися  за номером

Більше оголошень