Що робити, якщо огірки не зав'язуються? Допоможе спеціальний розчин

Пустоцвіти - досить поширена проблема, яка, однак, легко вирішується

Одна із найпоширеніших проблем при вирощуванні огірків – поява пустоцвітів. Зав'язі можуть не формуватися з багатьох причин, у т.ч. й через спеку або заморозки, перепади денних і нічних температур. Огірки, що ростуть у теплиці, треба постійно провітрювати, а от у відкритому ґрунті вберегти їх від спеки досить складно.

Крім того, можуть з’явитися пустоцвіти і якщо огірки перегодували азотними добривами.

 

Усунути надлишок азоту можна, поливши грядки фосфорним підживленням. На 10 л води розмішують 2 ст.л. суперфосфату і цим розчином поливають грядки.

Якщо причина - в загущеності грядок, коли рослини не отримують достатньо харчування, вологи, сонячного світла й кисню, то слабші кущі доведеться прибрати, залишивши між кущами відстань щонайменше у 20 см.

Також варто виключити таку причину, як поливання холодною водою. Вода має бути відстояною і теплою - близько 25 градусів.

Якщо причину встановити не вдається, краще скористатися спеціальними препаратами для стимулювання плодоношення. Хороші варіанти - препарати «Бутон» та «Зав'язь».

А можна використовувати і звичайну борну кислоту – у 10 л води розмішують 2 г засобу та обприскують цим розчином грядки.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень