Що не можна робити із голкою, аби не накликати нещастя: народні прикмети

Із голкою пов'язано багато прикмет та забобонів

Наші пращури вірили, що голка - потужний оберіг. Щоб недобрі погляди не заглядали у дім, голку приколювали до фіранки. Також, щоб вберегтися від порчі, її встромляли у одвірок вхідних дверей.

Якщо ви наступили на голку, це призведе до сварки із друзями, вірили наші предки. Сісти на голку - до зради або розчарування.

Дарувати голку - до бідності. Якщо, наприклад, у подарованому наборі для рукоділля є голки, потрібно дати за подарунок символічну суму грошей.

Голки не можна позичати. На них часто роблять різні магічні ритуали. Позичивши голку, можна накликати невдачі, сварки в сім'ї, безгрошів'я.

Зберігати вдома голки треба із протягнутою у них ниткою. Тоді в будинку будуть водитися гроші, вірили пращури.

Якщо під час шиття зламалася голка - це гарна прикмета, яка обіцяє хороші новини. 

Не можна піднімати і переступати через голки, які лежать на дорозі. У давнину вірили, що в них можуть вселятися відьми та чорти. Якщо голка лежить на порозі, встромлена в двері або підкладена в кишеню, це означає, що недоброзичливці звернулися до чорної магії.

Знайдену в одязі або будинку голку, яка невідомо звідки з'явилась, не можна брати руками. Тут знадобляться рукавички або ганчірка. Знахідку треба зламати навпіл, окропити святою водою і викинути подалі від будинку.

Не можна зберігати в домі зламані голки, це до бідності та нещасть.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень