Що не можна говорити на співбесіді: Через зі фрази 99% відмов  

Ніколи такого не робіть

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Співбесіди – це неминуча частина на шляху побудови кар'єри. На цьому етапі людині, яка шукає роботу, варто зосередитися й показати, що вона гідна посади, яку пропонують.

Під час вибору вбрання для співбесіди зосередьтеся на кольорі:

  • чорний – колір лідерів;
  • синій – для командних гравців;
  • сірий – підійде людям з аналітичним складом розуму;
  • коричневий – символізує надійність;
  • білий – говорить про вашу організованість.

Поширені помилки на співбесіді

Ніколи не кажіть «Я ненавиджу працювати в команді» або «Я не вчитимуся чогось нового». Після цих слів не виключено, що ви не тільки втратите роботу, а й отримаєте погані рекомендації.

Під час співбесіди не варто питати про те, коли перераховують зарплату, чи звільняють за запізнення, як часто проводять корпоративи. Втім, ви можете поцікавитися запитати про те, які обов'язки вам доведеться виконувати.

В гіршому світлі ви також виставите себе, якщо запитаєте, чим займається компанія. Адже це ви мали знати ще до співбесіди.

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень