Що налаштувати в смартфоні, щоб швидше його зарядити

Які хитрощі допоможуть цілодобово використовувати телефон автономно

Коли хтось купує новенький Android-смартфон, то правильна настройка батареї хвилює цю людину найменше. Користувач більше стурбований тим, щоб перенести на новий пристрій контакти, фото і відео, а також встановити звичні сервіси.

Дивно, що людину не турбує налаштування батареї, але дратує її швидка розрядка. І сьогодні ми розповімо, з якими опціями в налаштуваннях слід познайомитися, щоб смартфон довше «тримав заряд».

Налаштування батареї

Далеко не кожній людині хочеться всюди тягати з собою павербанк, щоб мати можливість підзарядити телефон в будь-який момент. Однак правильне використання і правильне налаштування смартфона дозволять обійтися без зарядних пристроїв довгий час.

В першу чергу потрібно сказати про те, що дбайливе поводження з акумулятором допоможе продовжити термін комфортного використання смартфона.

 

Для цього навіть зарядку потрібно проводити правильно.

Нагадаємо, що фахівці не радять розряджати батарею менше ніж на 20% і заряджати більш ніж до 90-95 %.

Також не можна залишати телефон на зарядку на всю ніч.

 

Адже мало того, що пристрій зарядиться до 100%, так воно ще й буде «дозаряджатися» незліченну кількість разів.

 

А це шкідливо для батареї.

Коли смартфон використовується для ігор або іншої трудомісткої роботи, він гріється. Якщо в цей час він підключений до зарядного пристрою, то нагрів ще сильніший. Це швидко виводить батарею з ладу. А тому, коли смартфон заряджається, краще ним просто не користуватися.

Економія і ультраекономія енергії

Як же розібратися з налаштуваннями, які дозволять заряджати смартфон рідше?

Для цього перейди в розділ "Налаштування« і виберіть пункт »Живлення і продуктивність". Тут можна або перевести пристрій в режим високої продуктивності, або в режим економії заряду батареї.

Причому в сучасних смартфонах є пункт «Ультраекономія».

 

Ця функція відключає ті завдання, які споживають багато ресурсів.

 

При цьому залишається можливість дзвонити, писати повідомлення, користуватися Інтернетом і працювати в обраних додатках.

 

Хоча автономність зростає в рази.

Наостанок нагадаємо, що навіть чохол має значення. Адже товстий чохол, який зроблений не під вашу модель смартфона, може сильно ускладнити охолодження батареї. В результаті акумулятор буде постійно перегріватися і швидко вийде з ладу.

А тому економія на нормальному чохлі обернеться витратами на покупку нової батареї. Та ще й доведеться звертатися до фахівця, який виконає роботу по заміні. Причому новий акумулятор через той же перегрів теж довго не прослужить.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень