Що можна висаджувати у відкритий ґрунт у квітні

Саме час братися за городні справи!

Доки грядки ще тримають вологу, саме час приступати до справи, інформує Ukr.Media.

У квітні можна посіяти кріп, петрушку, салат і щавель, аби вже за кілька тижнів ласувати домашньою соковитою зеленню. 

Також добре було б подбати про ранній урожай овочів.

Не сильно бояться можливих заморозків, до прикладу, редиска і редька. Їх насіння спершу замочують у солоній воді і, прибравши те, яке спливло, сіють на відстані 2-4 см один від одного на глибину до 2 см.

Варто посіяти і моркву. Це треба робити на відкритому, добре освітленому місці, рядами, між якими залишити вільний прохід.

Ця культура проростає повільно, але, якщо щодня рясно поливати, то все піде як треба.

Годиться на посадку в квітні і селера. Перед посівом проросле насіння трохи підсушують і змішують із тирсою в пропорції 1:5. Коли ґрунт прогріється, його слід опускати з розрахунку 1 г на 10 кв. метрів.

А взагалі – найпершим, як відомо, на городі виростає озимий часник. Його зелене пір'ячко з'являється раніше інших культур і саме в цей час варто провести перше підживлення, яке дуже важливе для майбутнього врожаю.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Богдана Карц Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень