Що буде з субсидіями після війни. Або чому комуналку треба оплачувати щомісяця

Це теж внесок в оборону країни

Субсидії українці будуть отримувати до кінця опалювального сезону. Водночас оплата комунальних послуг це теж підтримка держави і її обороноздатності. 

Субсидії не призначають у випадку наявної заборгованості за комірне. Відповідно до чинного законодавства підставою для припинення виплати субсидій є протермінована на понад три місяці заборгованість на суму у понад 680 гривень, пояснила міністр соціальної політики Марина Лазебна.

Але оскільки у нас субсидію призначають терміном до дати закінчення опалювального або неопалювального сезону, то наявність заборгованості буде аналізуватись органами соціального захисту населення у травні поточного року, — говорить Марина Лазебна.

Фактично до травня кожен зі споживачів може оплачувати комуналку зі зручною для домогосподарства періодичністю. 

Лазебна каже, що завдяки працівникам підприємств-постачальників комунальних послуг у більшості людей у будинках є тепло, світло, вода, працює холодильник, плита для приготування їжі. У бомбосховищах ми як ніколи змогли оцінити важливість таких зручностей.

Кожен ваш платіж за комунальні послуги — це ваше дякую цим людям. І можливість для них годувати свої сім'ї. Тому по совісті — подякуйте їм. Заплатіть за комуналку. Це — ще один ваш внесок в оборону свого міста, — додала вона.

Джерело: ФАКТИ

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень