Щеплення дітей від поліомієліту у Рівному призупинено

Дату початку проведення третього етапу вакцинації поки не відомо

В період підвищеної захворюваності на грип у Рівному не вакцинують дітей від поліомієліту, адже другий етап вакцинації закінчився, а дату початку наступного (третього) - чекають від Міністерства охорони здоров`я. Нагадаємо, під час третього етапу вакцинації від поліомієліту щеплюватимуть школярів 1-го класу, розповідає головний педіатр міста Юрій Денисенко:

 

 

- Якщо на першому етапі ми вакцинували дітей від двох місяців до п’яти років одинадцяти місяців 29 днів, то на третьому етапі ще додаються діти до дев’яти років одинадцяти місяців 29 днів. Тобто додаткового ще вакцинуватимуть школярів перших класів. Ми ще не отримали наказу на проведення третього етапу (від МОЗ,-ред.). Все залежить від епідситуації і з якого числа буде призначатись початок третього етапу.

Лікар не заперечує, що епідситуація та карантин можуть вплинути на проведення третього етапу вакцинації. І нагадує, що перед кожним щепленням дитина обов’язково має бути здорова, на підтвердження цього необхідно пройти обстеження у лікаря, а вже потім – рішення за батьками, які теж мають дати письмову згоду на вакцинацію. 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень