ON-LINE

Ще один випадок дифтерії зафіксували медики

понеділок, 28 жовтня 2019
У сусідній до Рівненщини області

У Тернопільській області у 47-річного чоловіка підтверджено випадок дифтерії.. Про це повідомили на сторінці Міністерства охорони здоров'я у Facebook з посиланням на Центр громадського здоров'я України

Хворий проживає на межі Тернопільської та Хмельницької областей. За допомогою звернувся до лікаря на Тернопільщині, з яким уклав декларацію. За інформацією МОЗ, чоловік контактував з трьома особами, в т.ч. з однією дитиною. За місцем проживання пацієнта 21 жовтня проведено дезінфекцію.

Відповідно до повідомлення, чоловік щепився від дифтерії у 2017 році. Але інформації щодо наявності попередніх обов'язкових 8 щеплень за віком немає.

- Щеплення від дифтерії формує антитоксичний імунітет, що захищає від важкого перебігу хвороби. Вакцинація 2017 року сформувала достатній рівень антитоксичного імунітету, що не дав розвинутися важким ускладненням, — зазначили у відомстві.

У Центрі громадського здоров'я та МОЗ України зауважили, що щеплення від дифтерії рекомендовано календарем профілактичних щеплень дітям та дорослим кожні 10 років після 16-річного віку.

Вакцинуватися можна у свого сімейного лікаря.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено номерний знак

    Знайдено номерний знак ВК 47-47 АІ. Відтак, якщо Ви власник цього номеру,...
  • Загубилася собака

    У селі Олександрія неподалік дитячих таборів (це вулиця Свято-Преображенська) загубилася...
  • Загублено паспорт

    В районі 12 школи загублено паспорт на прізвище Цюрик Дмитро. Телефонувати за номером: ...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного