ON-LINE

Ще один випадок дифтерії зафіксували медики

понеділок, 28 жовтня 2019
У сусідній до Рівненщини області

У Тернопільській області у 47-річного чоловіка підтверджено випадок дифтерії.. Про це повідомили на сторінці Міністерства охорони здоров'я у Facebook з посиланням на Центр громадського здоров'я України

Хворий проживає на межі Тернопільської та Хмельницької областей. За допомогою звернувся до лікаря на Тернопільщині, з яким уклав декларацію. За інформацією МОЗ, чоловік контактував з трьома особами, в т.ч. з однією дитиною. За місцем проживання пацієнта 21 жовтня проведено дезінфекцію.

Відповідно до повідомлення, чоловік щепився від дифтерії у 2017 році. Але інформації щодо наявності попередніх обов'язкових 8 щеплень за віком немає.

- Щеплення від дифтерії формує антитоксичний імунітет, що захищає від важкого перебігу хвороби. Вакцинація 2017 року сформувала достатній рівень антитоксичного імунітету, що не дав розвинутися важким ускладненням, — зазначили у відомстві.

У Центрі громадського здоров'я та МОЗ України зауважили, що щеплення від дифтерії рекомендовано календарем профілактичних щеплень дітям та дорослим кожні 10 років після 16-річного віку.

Вакцинуватися можна у свого сімейного лікаря.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на Сакур

    Вчора, 28 січня, було загублено гаманець з документами на прізвище Сакур...
  • Загублено ключі від автомобіля

    В районі ринку на Ювілейному, було втрачено ключі Мультилок сірого кольору з брелоком у...
  • Знайдено гаманець

    Знайдено гаманець з картками та студентським квитком на прізвище Андрійчук...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного