Ще одна маршрутка з'єднає Північний із залізничним вокзалом

Маршрутне таксі № 2 також їхатиме до ЗОШ № 26

Відзавтра у Рівному змінюється схема руху автобусу за маршрутом № 2. Це пов‘язано з численними зверненнями мешканців міста в управління транспорту і зв‘язку, в яких вказувалося на незручність діставатися з мікрорайону Північний до залізничного вокзалу, а також проблему доїзду дітей з вулиці Вербової до 26-ї школи. Чиновники взяли до уваги прохання містян і вирішили змінити рух маршрутного автобусу № 2 таким чином, аби забезпечити доїзд до згаданих місць. Далі перелік вулиць, якими рухатиметься мікроавтобус:

Волинської Дивізії, Черняка, Шухевича, Набережна, залізничний вокзал, Проспект Миру, Міцкевича, Соборна, Дубенська з поворотом на Теліги, Вербова з поворотом на Макарова, Боярка. І назад тими ж вулицями.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень