Ще дві жертви коронавірусу: у Рівному зросла кількість летальних випадків COVID-19

І щодня реєструють нові випадки інфікування

Напередодні двоє рівнян померли внаслідок ускладнень коронавірусної хвороби.

Це 55-річний чоловік та 64-річна жінка.

Про це в ефірі Радіо Трек повідомив міський голова Володимир Хомко.

За останню добу в обласному центрі виявили 28 нових випадків COVID-19 і загалом нараховують 375 активних хворих.

 

27 осіб перебувають на стаціонарному лікуванні, 12 – у важкому стані.

 

Від початку пандемії у Рівному зареєстрували 2012 хворих на коронавірус, 33 людини – померли.

 

Сьогодні результатів ПЛР-тестування чекають ще півтори сотні осіб.

Колишній міський голова Рівного Володимир Хомко

Володимир Хомко зауважив, що наразі суттєво зменшилась кількість інфікувань серед медичних працівників, раніше кожний 3-й хворий був медик.

Нині хворіють близько трьох десятків медиків, що становить 7% від загальної кількості недужих у місті.

Вчора ми повідомляли таке:

Три смерті від коронавірусу у Рівному за вихідні, захворіли 43 людини

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень