Ще один російський корабель пішов у потрібному напрямку: Таких у росії всього два

Судно прийшло до Чорного моря на початку року

Минулої ночі російське судно проєкту 23120 атакувала українська протикорабельна ракета «Нептун».

Журналіст Сергій Висоцький з посиланням на власні джерела написав:

Наш «Нептун» вночі знищив ще один російський корабель!  Це було судно тилового забезпечення флоту. Або «Ельбрус», або «Всеволод Бобров» – бо подібних кораблів в росії тільки два! – йдеться у повідомленні.

Тим часом головний редактор спеціалізованого видання BlackSeaNews Андрій Клименко уточнив, що Збройні Сили атакували корабель «Всеволод Бобров» (ред. – судно проєкту 23120).

Це новесеньке судно. Воно прийшло до Чорного моря з Балтики лише 07/01/2022.

 

Призначене його для завантаження, зберігання, транспортування та передачі сухих вантажів на берег, надводні кораблі, підводні човни та судна, а також для буксирного забезпечення та надання допомоги екіпажам кораблів та суден, що зазнають лиха, – розповів Андрій Клименко.

Відомо, що підбитий корабель віз на острів Зміїний підкріплення, в тому числі зенітно-ракетні комплекси. Нині росія намагається приховати факт знищення «Нептуном» ще одного корабля.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень