«Ще більший негідник» замінить путіна

Йому передасть владу російський президент

Через рак шлунка путіну планують зробити операцію. Вона відбудеться не раніше 9 травня. 

Тож путіна на посаді на час хірургічного втручання замінить голова Ради безпеки рф 70-річний Микола Патрушев. 

Він відомий як тіньовий розробник так званої «спецоперації» в Україні і саме йому, кажуть, вдалося переконати путіна, що Київ наповнений неонацистами. 

Таку інформацію оприлюднив YouTube-канал колишніх розвідників Генерал СВР.

Зокрема, це можна почути, починаючи з 8-ї хвилини. 

На каналі прогнозують, що заміна керівництва буде на недовгий час. Бо путін не дозволить собі довго відлежуватися.

Напередодні путін зустрівся з Патрушевим з цього приводу.  

Згадується у відео і про те, що у путіна, крім раку, який прогресує, 

є ще й хвороба Паркінсона та шизоафективний розлад (він проявляється серйозними перепадами настрою та деякими психотичими симптомами шизофренії такими, як марення, неорганізоване мислення або галюцинації - авт.)

Також у відео говориться, що напередоні путіну, звітуючи про перебіг «спецоперації» в Україні, розповіли про великі втрати і про те, що все може завершитися провалом росії.

Це викликало бурхливу реакцію російського президента. Мовляв, він лель не 20 хвилин крив матом міністра оборони Шойгу та генерала Герасимова. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень