

Смачний рецепт для участі у конкурсі
Радіо Трек проводить конкурс Новорічно-Різдвяних рецептів. За свої рецепти та фото їх приготування можна виграти гроші, ще раз гроші та додатково – призи.
Деталі ТУТ, а зараз пропонуємо вашій увазі рецепт від родини Мельників. Як йдеться у листі – торт «Вишня під снігом», є класичним десертом їхнього новорічного застілля. Без нього не обійшовся ще жоден новий рік!
Отож рецепт
Тісто:
Перед приготуванням тіста, масло слід потримати годинку при кімнатній теспературі, щоб полегшати процесс вимішування. Чудово, якщо є комбайн, де можна замісити тісто. Потому його достатньо просто поділити на 15 однакових за розміром кульок. У такому вигляді тісто відправляйте у холодильник – на 2-3 години.
[media=133935]
Для начинки підійде заморожена вишня – близько 1 кг, або консервована вишня без кісточок (наприклад у власному соку). Перед приготуванням вишню слід розморозити, або добре злити з консервованої – сік.
Кожну з кульок тіста розкатуємо тоненько, прямокутником, приблизно 20х8 см. Після вкладання вишня – акуратної закриваємо у трубочку з усіх сторін.
Готові 15 трубочок відправляємо у духовку, і випікаємо при температурі 180-200 градусів – до 30 хвилин.
Крем:
Для крему знадобиться до 1 кг сметани. Підійде і 2 пачки по 400 грамів 25% сметани. Її попередньо необхідно – підвісити. Це такий процес, коли вкладаєш дно друшляка чистою марлею – і виливаєш сметану. Робити це бажано на ніч. За цей час сметана втрачає до 200 грамів сироватки, і її дуже легко збивати.
Тож тепер сметану необхідно збити з склянкою цукру 200 грамів (або пудрою).
Коли крем готовий – можна формувати своєрідну хатинку. На блюдо викласти 5 трубочок – змастити кремом. Наступний шар – чотири, далі – три, дві і одну на гору.
Все готово! Смачного і з Новим роком!
Долучайтесь!
Почніть Новий рік радісно і смачно!
Із Радіо Трек!
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
5 сигналів від ангела-охоронця, які попереджають про небезпеку: народні прикмети
Не говоріть «йду до туалету»: як гарно замінити цю фразу українською?
Не огірки, а “казка”: ці 5 сортів ніколи не хворіють та ідеально підходять для консервування
У МОН визначили дати весняних та літніх канікул у школах: коли відпочиватимуть школярі?
Один секретний інгредієнт розкриє смак борщу по-новому: що додати?
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415
Втрачено чорну сумку - шопер з малюнком палаючий кремль в районі Автовокзалу, садок 56. В сумці були дитячий рюкзак та дитяча сумочка з іграшковим птахом папугою.