«Шалений Макс. Дорога люті» - кращий фільм 2015 року

Так вважають кінокритики

До підведення підсумків 2015 року в кіноіндустрії залишається ще кілька місяців, проте одна організація вже зробила свій вибір: міжнародна федерація кінокритиків (Fipresci) назвала «Шалений Макс. Дорога люті» кращим фільмом року.

Федерація, до якої входять 493 члени з 50 країн світу, підсумки року підводить не так, як інші асоціації - до списку претендентів на звання кращого фільму року потрапили картини, випущені в період з 1 липня 2014 року. У минулому досить престижну нагороду від міжнародної федерації кінокритиків отримували фільми від таких відомих режисерів, як Педро Альмодовар, Пол Томас Андерсон, Жан-Люк Годар.

Джордж Міллер, режисер франшизи «Шалений Макс», отримає нагороду від федерації в рамках кінофестивалю в Сан-Себастьяні, який стартує 18 вересня.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень