Серпень без пенсії: в кого можуть забрати виплати

Існує список причин, через які ПФУ може припинити виплати пенсій українцям

Існує список причин через який ПФУ може припинити виплати для українців. Щоб такого не сталося, треба уважно ставитися до певних обов'язків.

Чому можуть не виплатити пенсію

Пенсіонери повинні повідомляти ПФУ протягом 10 днів про конкретні зміни у своєму житті. Зокрема:

  • виїзд на ПМП за кордон;
  • оновлення документів (зміну паспорта);
  • зміну даних, важливих для нарахування пенсії, наприклад прізвища;
  • працевлаштування;
  • звільнення;
  • зміну місця реєстрації;
  • зміну чи припинення дії певного статусу.

Зауважте! Повідомити ПФУ про зміни можна електронною поштою або особисто у відділені.

Що чекає на порушників

Особи, які незаконно отримали вищі виплати, будуть зобов'язані повернути надлишкові кошти. Пенсіонери мають можливість добровільно повернути переплату, але у разі відмови до них також можуть бути застосовані примусові заходи.

Пенсійний фонд має право відраховувати до 20% від щомісячних виплат пенсіонера для відшкодування фінансових втрат.

Зверніть увагу! Особи, які отримали надбавку до пенсії, призначену спеціально для непрацюючих пенсіонерів, але почали працювати, не повідомивши про це ПФУ, будуть покарані штрафними санкціями.

Джерело: 24 канал

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень